Jestem prywatnym przedsiębiorcą, inwestorem, entuzjastą idei Smart City, a co za tym idzie – wyjątkowych projektów tworzonych oraz wdrażanych w tym obszarze. Wierząc w ich efekty biznesowe jestem otwarty na współpracę przy ich realizacji, jako inwestor, pomysłodawca lub w oparciu o ciekawy start-up… i nie myślę tu tylko o budownictwie!

Moja rodzinna firma – W.P.I.P. – jest ambasadorem miast przyszłości, projektując i realizując wiele innowacyjnych obiektów przemysłowych. Naszą siedzibą i showroomem jest Smart Building Center w Jasinie koło Poznania. Zaprojektowany i wybudowany przez nas budynek to jeden z pierwszych zrównoważonych i zero-energetycznych obiektów na świecie, wyposażony m.in. w inteligentny system zarządzania budynkiem (BMS) oraz unikalny nanosystem jakości powietrza wewnętrznego (NCS). Budynek Smart Building Center uzyskał certyfikat budynku zrównoważonego LEED na poziomie Platinium i jest w trakcie certyfikacji Wellbeing na poziomie Gold.

Prezes Zarządu W.P.I.P. i GOOD TIME FOUNDATION, Członek Rady Programowej SMART CITY FORUM oraz NOWOCZESNA PRODUKCJA I PRZEMYSŁ, Członek Zarządu PLGBC (Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego) oraz FBN (Family Business Network), Inicjator rozwoju idei zrównoważonego budownictwa i powstania pierwszego w Polsce showroomu – Smart City Center, Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz ICAN Institute w Warszawie.