Jolanta Wasilak i Mariusz Nenckarski

Współzarządzający spółkami Open Business Sp. z o.o., Pawia Sp. z o.o. oraz Medina Sp. z o.o

Jolanta Wasilak i Mariusz Nenckarski – partnerzy biznesowi i przyjaciele od ponad 5 lat, współzarządzający spółkami Open Business Sp. z o.o., Pawia Sp. z o.o. oraz Medina Sp. z o.o. Ich pasją jest inwestowanie w nieruchomości, a szczególnie w te, które wymagają niebanalnych rozwiązań prawnych, finansowych jak i techniczno-budowlanych.

Jolanta (Prezes Open Business Sp. z o.o. oraz Medina Sp. z o.o.)  jest bardzo doświadczonym specjalistą w kontaktach międzyludzkich, potrafi nawiązać relacje, które wydawałyby się niemożliwe. Jest mistrzem negocjacji – osiąga zamierzony cel dzięki elastyczności, jednocześnie nie uginając się pod presją czasu i emocji. Jest również osobą bardzo charyzmatyczną i polegającą na swoim instynkcie – co wielokrotnie okazuje się nieocenione w tej dziedzinie biznesu. Jest przedsiębiorcą od ponad 18 lat, a w zakresie nieruchomości działa od ponad 10.

Mariusz (Prezes Pawia Sp. z o.o., Członek Zarządu w pozostałych spółkach)  jest niezwykle skrupulatny i dzięki jego szczegółowości, każdy podejmowany projekt jest dopięty na ostatni guzik. Posiada wiedzę z zakresu prawa, finansów, nieruchomości oraz podatków. Idealnie sprawdza się to w rozwiązywaniu wszelkich zawiłości, które napotykają na swojej drodze do wolności finansowej. Swoje pierwsze kroki w biznesie stawiał w firmie factoringowej, gdzie zdobył doświadczenie i poznawał świat wielkich inwestycji. Interesują go ogólno pojęte inwestycje na rynku nieruchomości, gdzie funkcjonuje od ponad 5 lat, jak również rynek kapitałowy.

Po paru latach współpracy są w stanie robić rzeczy wydające się innym nieosiągalne i przekuwać je na realny biznes, a przy tym czerpać z tego przyjemność i satysfakcję.