Inwestor, przedsiębiorca, wizjoner, założyciel i prezes Global Investor Club. Na rynku nieruchomości obecny od 2004 roku. Zajmował się inwestycjami gruntowymi, wynajmem i flipami, szybko uzyskując wolność finansową. W sumie uczestniczył w prawie 1 000 transakcji na rynku nieruchomości. Obecnie jest mentorem projektu Skarbiec Kamienic, prowadząc grupę ekspertów, która organizuje grupowe zakupy mieszkań. Wspiera jako ekspert-konsultant z zakresu nieruchomości i inwestycji spółki inwestycyjne. Prowadzi także działalność deweloperską i inwestuje w start-upy.

Przez lata związany był z międzynarodowymi korporacjami, takimi jak Microsoft, Atos, czy IPF (Provident). Zarządzał w nich projektami dotyczącymi wdrażania nowoczesnych technologii w skali globalnej. Odpowiadał także za zarządzanie procesami działu IT oraz tworzył biuro zarządzania projektami. Jest certyfikowanym kierownikiem procesów i projektów, posiada certyfikat zarządzania jakością SixSigma. Po rozwinięciu działalności inwestycyjnej porzucił dalszą karierę w korporacji, ale nadal korzysta z doświadczeń, które tam pozyskał.

Prywatnie Mariusz interesuje się żeglarstwem, motorowodniactwem i zastosowaniem nowoczesnych technologii w życiu codziennym.

Sieci