Właściciel i Prezes Zarządu spółki Skarbiec Kamienic oraz Aquarius Investment Group. Inwestor na rynku nieruchomości. Specjalizuje się w inwestowaniu w kamienice. Do niedawna prowadził oddział poznański Global Investor Club.

Mikołaj jest przykładem doskonałego wykorzystania tego, co oferuje Global Investor Club. Rozpoczął swoją przygodę z nieruchomościami jako kierownik projektu w remontach lokali, z czasem obejmując funkcje w zarządzie spółek deweloperskich. Aktualnie spełnia swoje marzenia o wielomilionowych transakcjach w AIG.

W swoim bogatym życiu zawodowym uczestniczył w projektach związanych z zakupem i rewitalizacją kamienic oraz projektami deweloperskimi w zakresie budynków jednorodzinnych i wielorodzinnych. Brał udział w transakcjach dotyczących zarówno całych budynków wielorodzinnych, jak i pojedynczych lokali mieszkalnych, niemieszkalnych i usługowych.

Posiada także doświadczenie w zarządzaniu budowami, współpracy z urzędami, architektami, ekipami budowlanymi, wspólnotami mieszkaniowymi, firmami zarządzającymi najmem. Cechuje go wysoka skuteczność w działaniu i niesamowity upór.

Prywatnie interesuje się historią, literaturą oraz sportem.

Sieci